Доступно про фотографію
надіслати фотографію
/ Новини

Новини

БУДЖАК, вже вкотре…

21.09.2021 БУДЖАК, вже вкотре…

На початку вересня в Арцизі, що на Одещині, відбувся семінар-практикум фотоклубів і фотоаматорів України «Буджак-2021», засновником, організатором та натхненником якого є Володимир Коваль – керівник місцевого фотоклубу з аналогічною назвою. Розпочалася вся ця історія у 1987 році – відтоді учасники народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці практично щоразу беруть участь у цьому масштабному заході. Раніше частими гостями Буджацького краю були ще й фотоаматори Естонії, Білорусі, Молдови та Росії - в ті роки збиралося більше сотні учасників... Цьогорічне свято фотографії відбувалося всімнадцяте!

10-12 вересня, окрім постійної фотозйомки зранку до вечора, були наповнені цікавими екскурсіями в храми, музеї, на підприємства і заходами. Зокрема учасники відвідали Жебріянську бухту, Вилкове, дельту Дунаю, древню Кілію, провели бліц-конкурси клубних і авторських колекцій, познайомилися з творчістю Лесі Українки завдяки лекції професорки Галини Вокальчук (Рівне) до 150-річчя поетеси.

Цьогорічний зліт зібрав сорок сім фотографів. «Колумб» представляв Микола Калитчук, а на виставці «О, яка жінка!» (всього було представлено дев’яносто фото), окрім його роботи, ще експонувалися фотороботи Ростислава Кондрата, Тетяни Павлик, Івана Постоловського і Яреми Проціва. Роботи колумбівців відзначені чималою кількістю нагород: три медалі та чотири дипломи.

Постоловський Іван – Школа танцю-2

Детальніше про цю подію на сайті народного фотоклубу «Колумб»

 повернутися до новин