Доступно про фотографію
надіслати фотографію
/ Новини

Новини

Фотовиставка "Місто, що дарує крила", Палац Потоцьких, Івано-Франківськ

15.06.2021 Фотовиставка "Місто, що дарує крила", Палац Потоцьких, Івано-Франківськ

"Місто, що дарує крила". Таку назву має фотовиставка, авторами якої є двоє учасників народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці Тетяна Павлик і Ростислав Кондрат. Виставка є результатом відвідування міста Антіб (Лазурне узбережжя, Франція) та його околиць сімейною парою впродовж кількох років.

Старовинні вулички виключно для пішоходів, продуктовий ринок, який після обіду перетворюється в мистецький простір, вишукана архітектура середньовіччя і античних часів, велелюдні розкуті пляжі, музеї, галасливі ресторани, діксіленд з Голандії, сувенірні крамниці, блошині базари, ранкові рибалки зі своїми трофеями - це місто заворожує своїм теплом і гостинністю, тут можна забутися надовго, а потім чекати нової зустрічі.

Місто, що дарує крила

Відкриття виставки 15 червня о 13.00 за адресою: вул. Шпитальна 3, Палац Потоцьких, Івано-Франківськ. Експозиція є одним з чисельних мистецьких заходів культурного фестивалю «Французька весна» національного масштабу, який проводиться понад двадцять років Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом та мережею ГО Альянс франсез, до складу яких входить ГО Парі-ІФ, центр французької мови та культури м. Івано-Франківська та області.

МІСТО, ЩО ДАРУЄ КРИЛА

МІСТО, ЩО ДАРУЄ КРИЛА

Більш детально про виставку на сайті фотоклубу «Колумб». Про організаторів

 повернутися до новин