Доступно о фотографии
прислать фотографию
/ Новости

Новости

Google Photography Prize: розшукуються нові зірки-фотографи!

01.12.2011 Google Photography Prize: розшукуються нові зірки-фотографи!

Google Photography Prize: розшукуються нові зірки-фотографи!

Google разом з Лондонською галереєю Saatchi оголошує конкурс Google Photography Prize. Він дасть можливість студентам з усього світу показати свої роботи в Google+, а також побачити їх в якості експонатів знаменитої галереї.

Google Photography Prize

Взяти участь в конкурсі можуть студенти з усього світу (конкурс лише для студентів, детально про правила участі можна дізнатися тут). Конкурсанти можуть реалізувати свої творчі ідеї в одній з десяти категорій - від фотоподорожі до портретних робіт. На переможців чекають чудові призи. Фотографії 10 фіналістів, яких визначить журі із визнаних фотографів, будуть протягом двох місяців 2012 року виставлятися в галереї Saatchi в якості експонатів фотовиставки Out of Focus. Автори робіт-переможців також отримають приз - поїздку до Лондона на двох на відкриття виставки. Головному і єдиному переможцю конкурсу дістанеться дивовижна подорож, в якій його супроводжуватиме професійний викладач фотографії.

Взяти участь в конкурсі дуже просто: після вибору категорії, завантажте свої фото на Google+ як загальнодоступний пост, а потім заповніть заявку на сайті конкурсу. Останній день подачі заявок - 31 січня 2012 року.

Ми будемо тримати вас у курсі подій, тому не забудьте додати в свої кола сторінку конкурсу.

Слідкуйте за появою шедеврів!

Про фотоконкурс на блоґу Google Україна

 вернуться к новостям