Доступно о фотографии
прислать фотографию
/ Новости

Новости

Виставка сучасної фотографії Ольги Кукуш «Експансія»

01.11.2017 Виставка сучасної фотографії Ольги Кукуш «Експансія»

31 жовтня о 16:00 в Івано-Франківську в галереї «Арт на мур» відкривається виставка сучасної фотографії Ольги Кукуш «Експансія»

Проект "Експансія" – це погляд з кількох ракурсів на екологічну ситуацію, проблеми використання одноразового посуду та сортування сміття, очима фотохудожника.

На виставці будуть представлені нові фотопроекти й масштабні провокативні інсталяції, в яких мисткиня віддзеркалює швидкоплинність й прискореність життя, споживацьке поводження й байдужість людей, як до природи, так і один до одного, переважну одноразовість всіх стосунків.

Виставка сучасної фотографії Ольги Кукуш

"Для мене мистецтво, наразі фотографія, - це не стільки краса й естетика, скільки альтернативний погляд на сьогодення. Мистецтво веде діалог з глядачем емоціями, тож має викликати особисте, небайдуже відношення відвідувачів до окреслених тем, зокрема екології ", - каже фотохудожниця Ольга Кукуш.

Представлені роботи частково вже були виставлені на OSTRALEґBiennale 11th International Exhibition of Contemporary Art. 2017 (Дрезден, Німеччина), «New wave exhibition 2017» (Львів), а також були відібрані для експонування в рамках 57-ї Венеційської бієнале в Palazzo Ca’ Zanardi.

Проект реалізується за підтримки програми «Міські Ґранти» платформи «Тепле Місто».

Куратор експозиції - Роксолана Угринюк.

Виставка сучасної фотографії Ольги Кукуш

Ольга Кукуш (Івано-Франківськ) є членкинею Національної спілки фотохудожників України з 2016 року, а також народного фотоклубу “Колумб” (Тисмениця). Вона багаторазова учасниця й призерка міжнародних та національних фотосалонів й конкурсів. Зокрема, є фіналісткою ІІІ Всеукраїнського конкурсу у сфері сучасного візуального мистецтва для молодих художників імені Натана Альтмана (2016, Вінниця), володаркою Royal Photographic Society Gold Medal (The 94th Scottish International Salon of Photography 2017, Шотландія), FIAP Gold Medal (International Salon of Experimental Photography "Window" 2016, Україна) та інших відзнак і нагород.

 вернуться к новостям